Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

089 Black Plum 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Śliwkowa słodycz czerni
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Klasyczny
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Fioletowe
Opis
Czerń to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, które nadal z dużą rozwagą używane są przy tworzeniu manicure. Pójdź na przekór tradycji i pokaż, że ten odcień jest idealny do stylizacji dla odważnej i nowoczesnej kobiety. W tym wydaniu poznasz głęboką barwę ze szczyptą śliwkowej słodyczy, która sprawia, że pozostaje ona na granicy czerni, fioletu i tajemniczego granatu. To kolor klasyczny i nieoczywisty w jednym! Mamy dla Ciebie dużo więcej pięknych, oryginalnych lakierów hybrydowych. Poznaj całą kolekcję Allure i zachwyć się odważną paletą barw.
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 30 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.