Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

084 Denim Blue 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Błękit na osłodę
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Klasyczny
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Niebieskie
Opis
Błękitne niebo przyozdobione leniwie toczącymi się obłoczkami… Czy może być bardziej sielankowy widok? Poczuj ten spokój i beztroskę dzięki lakierowi w cudnym, błękitnym kolorze! My kobiety wiemy, że czasem trzeba pomarzyć o niebieskich migdałach. Teraz możesz robić to codziennie, przez minimum 21 dni! A potem spełniaj te barwne marzenia, wzbogacając codzienność - swoją i bliskich! Zmaluj trwały manicure lekką ręką - niczym chmurka! Błękity, granaty, zielenie i turkusy - jeśli to jest Twoja paleta barw, to kolekcja Ocean Dream jest właśnie dla Ciebie!
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 30 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.