083 UV Gel Color Semilac Burgundy Wine 5ml

Inspiracja:

Jeżeli historia może mieć smak, a smak historię, to nic jej tak nie opowie jak butelka uczciwego burgundzkiego wina. Czuć w nim hardość tutejszych ludzi, cierpkość średniowiecznych bitew i ciepło francuskiej aury. Trzy dominanty najszlachetniejszych szczepów winorośli.

Charakterystyka:

Melanż intensywnego, głębokiego fioletu z wyraźnym, wiśniowym odcieniem wzbogacony o subtelne, granatowe drobinki.

Krycie koloru – pełne.

17,50 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Wszystkie jesteśmy winne. Winne temu, że chcemy nosić świetne żele do paznokci w całkiem niewinnych kolorach. Żel do paznokci Semilac Burgundy Wine to głębia francuskich winnych szczepów i ciepły aromat winnic rozłożonych na wzgórzach wschodniej Francji. Kochamy smak historii, a wino opowiada o niej prawdziwie. Zmysłowo rozpieszcza podniebienie i otwiera przed naszym umysłem drzwi do wielu światów wyobraźni.

Ciemny fiolet – żel do paznokci na wieczorne wyjście

Żel kolorowy Semilac Burgundy Wine to zmiksowany głęboki fiolet i wyraźna wiśnia. Całość wzbogaciliśmy subtelnymi, granatowymi drobinkami. Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że ten żel do paznokci nam wyszedł zdecydowanie dobrze! Sprawdzi się szczególnie w towarzystwie wytwornych, wieczornych okazji, a także na imprezie z przyjaciółkami, kiedy chcesz się skupić na historiach, opowieściach i plotkach – żel do paznokci Burgundy Wine niejedno Ci podpowie.

Pasja i prawda zamknięte w żelach do paznokci?

Jasne, że tak! Opracowaliśmy specjalną formułę, która pozwala nam tworzyć, niewymowne w swojej istocie barwy! Co to za przepis? Otóż kochamy to co robimy i dajemy temu wyraz na wielu płaszczyznach – np. w jakości i trwałości naszych żeli do paznokci. Nigdy nie idziemy na kompromisy. Jak już sobie wymyślimy barwę, to zrobimy wszystko by spełniła wszelkie wymogi, jakie u zarania dziejów, sobie założyliśmy! Dlatego dzisiaj, każdy żel do paznokci Semilac jest synonimem jakości i trwałości.

Czas utwardzania
lampa UV LED 6 W – 45 sek.
Stosowanie
Na zbudowane paznokcie żelowe lub akrylowe zaaplikuj pędzelkiem do żelu dwie warstwy Semilac® UV GEL Color (każdą utwardzając osobno). Aplikację kończymy nakładając i utwardzając top hybrydowy bądź żelowy.
Do użytku profesjonalnego
Żele kolorowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Polyurethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, May Contain (+/-), CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, Glitter.
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 083 UV Gel Color Semilac Burgundy Wine 5ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.