Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

080 Amazon Forest 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Zielona moc spokoju
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Klasyczny
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Zielone
Opis
Ten stonowany manicure w kolorze zielonym kryje w sobie spokój panujący w głębi dżungli. Połącz go z oficjalnym lub casualowym strojem - wybór jak zawsze należy tylko do Ciebie! Odcień jest na tyle uniwersalny, że świetnie odnajdzie się w wielu satysfakcjonujących zestawieniach. Nie brakuje mu jednak pociągającego charakteru! Dzięki temu doda Ci pewności, że zawsze wyglądasz stosownie, niezależnie od okazji. Masz dziś ochotę na siłę wzburzonego morza czy spokój cichej laguny? Wszystkie te odcienie znajdziesz w naszej kolekcji Ocean Dream!
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 30 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.