078 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Deep Green 7ml

Inspiracja:

Bagna Luizjany, nieprzebrany gąszcz lasów namorzynowych i przerażająca głębia zieleni. Wchodząc głęboko w zapomniane rejony amerykańskiego południa możesz wrócić odmieniona! Stawy, jeziora i trzęsawiska nadają otaczającej zieleni wyjątkowego charakteru.

Charakterystyka:

Czerń opalizująca do zieleni.

Krycie koloru – pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Czarne paznokcie – dla kogo?

Czarne paznokcie to propozycja mocna i wyraźna. Świetnie wypada solo oraz barwnych duetach. Nie można jej odmówić uroku w łączeniach z bardziej kontrastowymi barwami. Jeśli jednak zdecydujemy się na czerń doprawioną zielenią – dodatkowe towarzystwo może być zbędne. Nasza propozycja lakieru hybrydowego Semilac Deep Green to oferta dla odważnych, którzy jeśli decydują się na szaleństwo – idą na całość. I robią to dla siebie, nie dla poklasku.

Czarne paznokcie – hybryda pozostanie z Tobą na długie tygodnie!

Czarne paznokcie mają to do siebie, że dłuuugo schną. Na szczęście jest hybryda! Czarne paznokcie wykonane na produktach marki Semilac to gwarancja stylizacji, która zostanie z nami przez wiele dni. Bez odprysków, z silnym blaskiem i głębią barwy. Nie wierzysz? Przetestuj na własnych paznokciach! Gwarantujemy, że efekt pozytywnie Cię zaskoczy!

Czarne paznokcie hybrydowe – wzory, które do nich pasują

Czarne paznokcie hybrydowe raczej nie są chętne do wchodzenia w relacje z innymi barwami. To charakterni zawodnicy, którzy lubią wybijać się na prowadzenie. W związku z głębią barwy, innym lakierom w stylizacji będzie ciężko przebić tę siłę wyrazu. Można jednak próbować połączyć czarne paznokcie hybrydowe z modnym w tym sezonie oranżem czy wyraźną zielenią.

Ostatnia propozycja łączenia naszego czarnego lakieru hybrydowego Semilac Deep Green wynika z lekko opalizującej zieleni, która została zatopiona w tej barwnej propozycji. Pozwala to na tworzenie bardziej odważnych zestawień, z innymi – równie wyraźnymi tonacjami.

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 078 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Deep Green 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.