069 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Dirty Red 7ml

Inspiracja:

Czerwień Albionu na królewskich sztandarach angielskiej marynarki wojennej. Dumnie towarzysząca okrętom na wszystkich morzach znanych człowiekowi. Rozciągała panowanie Imperium na odległe kraje, tworząc państwo, nad którym nigdy nie zachodziło słońce.

Charakterystyka:

Mieszanka czerwieni klasycznej i niewielkiej ilości brązu tworzy piękny, brunatny odcień czerwieni.

Krycie koloru – pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Czerwony lakier hybrydowy – w czym tkwi jego siła?

Czerwony lakier hybrydowy to klasyka gatunku. Barwa świetnie sprawdza się we wszystkich okolicznościach przyrody, nadając stylizacji bardzo kobiecego wymiaru. Dodatkowo lakier hybrydowy Semilac to obietnica cieszenia się głębią koloru i świeżością manicure nawet do 21 dni. To dwa najważniejsze czynniki, które sprawą, że ten czerwony lakier będziesz chciała mieć w swoich zasobach!

Czerwony lakier Semilac Dirty Red – do czego pasuje?

Czerwony lakier Semilac Dirty Red to wyjątkowa kusząca propozycja. Jest klasyczny i głęboki, ale jednocześnie nie brakuje mu pociągającej frywolności. Nie da się ukryć, że ten czerwony lakier nie ma sobie równych – konkurencyjne tony mogą się chować. Jeśli mogłabyś ubrać kobiecość w kolor – to będzie właśnie Dirty Red!

Czerwony lakier hybrydowy odda zawiłości Twojej natury. Będzie koić zmysły i uwodzić jednocześnie. Gwarantujemy, że przyciągnie spojrzenia nie tylko mężczyzn. Kobiety będą patrzeć na niego z pełną pożądliwością – każda chciałaby go mieć na swoich paznokciach! A Ty możesz cieszyć się jego pięknem w stylizacji przez długie tygodnie.

Czerwony lakier do paznokci – do czego pasuje?

Czerwony lakier do paznokci to propozycja dość uniwersalna – zawsze się sprawdza. Możesz zastosować go przy biznesowej odsłonie oraz na wieczorne wyjście. Mała czarna świetnie komponuje się z czerwienią. Możesz też iść bardziej w klimaty Monroe Jedno jest pewne – zachwyt otoczenia masz w garści, jeśli położysz na paznokcie Semilac Dirty Red.

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 069 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Dirty Red 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.