068 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Delicate Red 7ml

Inspiracja:

Zimna atmosfera tłumi czerwień wschodzącego słońca. Mroźne powietrze drży przed falą nadchodzącego ciepła. To ostatnie podrygi lata. Jutro zapadnie wieczna ciemność, który wypełni mrokiem nie tylko niebo, ale i dusze. Tymczasem musimy czerpać z ostatniego dnia lata do upadłego!

Charakterystyka:

Bardzo subtelny i elegancki odcień czerwieni podobny do naturalnego koloru ust.

Krycie koloru – pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Czerwony lakier do paznokci – polecamy delikatność!

Czerwony lakier do paznokci to temat dość rozległy – może być mniej lub bardziej intensywny. W przypadku Semialc Delicate Red proponujemy zwrócić uwagę na jego delikatne muskanie czerwieni. Kruchość tego kolorystycznego romansu nadaje mu lekkiego rumieńca i sprawia, że manicure staje się bardzo pociągający. Zaryzykujesz i zaprosisz go do swojej stylizacji?

Czerwony lakier Semilac Deilcate Red – do czego pasuje?

Czerwony lakier Semilac Delicate Red to idealna kompozycja czerwieni muskającej intensywny i głęboki kolor bordo. Ta dojrzała propozycja wspaniale odnajdzie się w klasycznych kompilacjach – pokocha czerń i biel. Oraz wszelkie elegancje skrywane w stylizacji. Możesz liczyć na to, że czerwony lakier Semilac odnajdzie się na wielkim wyjściu i czerwonym dywanie. To kolor do misji specjalnych!

Czerwony lakier hybrydowy ma słabość nie tylko do wyszukanych rzeczy, które podkreślają kobiecość. Lubi także piękną biżuterię, z którą podkreśla Twój dystyngowany wygląd. Dlatego możesz łączyć go z wszelkiego rodzaju błyskotkami – i nie mamy tu na myśli jedynie cekinów na Twojej ulubionej sukience. Możesz zdobić swój manicure kryształkami lub brokatem – ten czerwony lakier hybrydowy to lubi.

Czerwony lakier hybrydowy – na jakie okazje?

Czerwony lakier hybrydowy z oferty Semilac to Twój nieodłączny kompan każdego wyjścia, do którego przygotowujesz się z pełną precyzją. Zabierz go na randkę czy wytworną galę. Na pewno się nie zawiedziesz – ten czerwony lakier hybrydowy będzie przyciągał wzrok, ale nie doprowadzi do skandalu. Zawsze pozwoli błyszczeć Tobie, zostając kunsztownym tłem stylizacji.

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 068 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Delicate Red 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.