021 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Turquoise 7ml

Inspiracja:

Córki Zeusa wyłaniające się z turkusowych fal olimpijskich zatok. Symbolizujące płodność i wdzięk przyrody, wypełniały świat śpiewem, radością i pięknem. Greckie nimfy zawsze odpowiadały na prośby i modły, nie pozostawiając nikogo w potrzebie. 

Grecka nimfa otoczona turkusowymi falami.

Charakterystyka:

Intensywna, szmaragdowa zieleń z nutką turkusu w tle.

Krycie koloru – pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Zielony lakier hybrydowy – wyjątkowo soczysty i żywy!

Zielony lakier hybrydowy to odważna propozycja dla szukających wyrazistych środków na wyrażenie swojej natury. Jeśli lubisz zaskakiwać i iść pod prąd – będzie to kolorystyczna propozycja, którą podkreślisz swoją osobowość. Dodatkowo zielony lakier hybrydowy zatrzymuje w sobie morze nadziei – jeśli w którymś momencie dnia jej zabraknie, jego wsparcie będzie przydatne!

Zielony lakier Semilac – na co dzień? A może od święta?

Zielony lakier Semilac lubi nosić się z gwiazdorską zamaszystością. Jeśli panujecie wielkie wejście i chcecie zrobić wrażenie – on będzie dobrym kompanem w wywiązaniu się z tego planu! Zielony lakier hybrydowy rozkwitnie z Wami wiosennymi miesiącami, doda soczystości letnimi tygodniami, a jesienią wspaniale wpisze się w kolory spadających liści.

Jeśli natomiast zimą zatęsknicie za świeżością zieleni, która towarzyszyła Wam we wcześniejszym czasie, nasz zielony lakier do paznokci pomoże wrócić wspomnieniami do tych cieplejszych chwil i przetrwać najgorsze chłody.

Zielone lakiery do paznokci – spróbuj, czy i Ty się w nich zakochasz!

Zielone lakiery do paznokci są wyraźne i odważne, jednak nie dla każdego. Jeśli jeszcze nie miałaś ochoty przetestować, czy są dedykowane Tobie – odważ się! Tym bardziej, że Semilac Turquoise czaruje wyjątkową odmianą zieleni w szmaragdowym wydaniu. Wzbogaciliśmy ją nutką turkusu – to idealna kompilacja dla nas. A dla Ciebie?

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 021 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Turquoise 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.