Strona
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. Bestseller #037
 2. -37% #081
  081 Lakier hybrydowy Semilac Night In Vegas 7ml
  19,00 zł 29,99 zł
 3. -37% #115
  115 Lakier hybrydowy Semilac Dancer From Rio 7ml
  19,00 zł 29,99 zł
 4. -49% #160
Strona
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Brokatowe lakiery hybrydowe - najmodniejszy trend!

Masz ochotę na niebanalną stylizację kolorową? Tysiące drobin zatopionych w unikalnych lakierach biżuteryjnych sprawi, że rozświetlisz noc swoją stylizacją hybrydową! Lakiery biżuteryjne okażą się doskonałe na wieczorne wyjścia i szałowe noce w ulubionym towarzystwie! Nie zwlekaj zatem zbytnio z podjęciem decyzji! Już dzisiaj wybierz swoje ulubione biżuteryjne barwy lakierów hybrydowych i ruszaj na szerokie parkiety!

Wesele, studniówka, a może jeszcze coś? Z lakierami brokatowymi impreza gwarantowana!

Odważna? No pewnie! Romantyczna? Może później! Aplikuj brokatowe lakiery hybrydowe i ciesz się szczególnie intensywną stylizacją przyciągającą uwagę największych twardzieli! Wyruszamy w krainę dla odważnych razem z lakierami brokatowymi Semilac! Chcemy błyszczeć i cieszyć się nieustającymi nocnym klimatem wplątanym w niebanalne okoliczności świetnych ludzi!

Lakiery brokatowe doskonale odnajdują się w sytuacjach, które wymagają zarówno klasy jak i odrobiny szaleństwa! Stwórz jednokolorową stylizację i tylko na jeden paznokieć nałóż brokatowy lakier hybrydowy. Przełamanie konwencji zazwyczaj skutkuje spektakularnymi wynikami i obiecujemy – nie inaczej będzie i w tym przypadku! Lakiery hybrydowe w brokatowych odcieniach gwarantują zaskoczenie na każdym kroku!

A może randka z pazurem? Z hybrydowymi lakierami brokatowymi to możliwe!

Błyszcząca kiecka? Spektakularne buty i mała torebka mieniąca się tysiącem kolorów? Do tego look`u brakuje tylko jednego! Biżuteryjne lakiery hybrydowe marki Semilac!