Flowers of your nails flirting with black night

Wzory kwiaty na paznokciach kuszą ciemną nocą

Total €40.00

Total €35.00

5 products(s)

Wzory? Kwiaty na paznokciach kolorem zmalowane!

Wzory kwiaty na paznokciach to nadal nieśmiertelny trend. Możesz ozdobić nim swoje stylizacje - tworząc modny jesienny manicure. Boisz się, że wzory kwiaty na paznokciach zarezerwowane są jedynie na czas wiosenno-letni? Błąd! Jesień 2017 rozkwita pełnią barw, za sprawą trendu Night Flowers! Ich delikatne płatki pysznią się na ciemnym tle, gwarantując eleganckie zdobienie!

Kwiaty na paznokciach – wzory modne także jesienią!

Kochasz kwiaty na paznokciach? Wzory czarujące od miesięcy nie zostaną zdetronizowane jesienią. Widać to na światowych wybiegach i robiących wrażenie wystawach paryskich butików! Kwiaty rządzą – także wtedy, gdy wieczory częstują nas lekkim chłodem. Jeśli chcesz stworzyć modną stylizację na bazie kwietnych bukietów – niezbędny będzie ciemny kolor tła!

My Night Flowers zmalowaliśmy na czarnym lakierze hybrydowym Semilac Black Diamond 031. To Idealny podkład, który gwarantuje świetny kontrast do żywych kolorów lekkich kwiatów! Jeśli chcesz wzbogacić swój manicure innymi modnymi barwami – postaw na czerwień! To kolor przewodni tej jesieni! Nasz Semilac Legendary Red 063 wygląda kobieco i pięknie, praktycznie w każdej odsłonie.

Expand
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Flowers of your nails flirting with black night

Wzory kwiaty na paznokciach kuszą ciemną nocą
Your Rating
required fields