Loading...

Attention! Red hybrid nails on the offensive!

Uwaga! Czerwone paznokcie hybrydowe w ofensywie!

Total €23.40

Total €23.40

2 products

Modne paznokcie na jesień 2017? W czerwieni!

Śledzisz trendy? Modne paznokcie na jesień 2017 znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań? W takim razie zanotuj, że w tym sezonie na pierwszym miejscu jest zawsze czerwień! Rekomendujemy jej wykorzystanie w stylizacji w wersji minimalistycznej (bez dodatków) lub kunsztownie zdobionej. Niezależnie od tego, na którą opcję czerwieni się zdecydujesz – efekt WOW masz w kieszeni!

Czerwone paznokcie hybrydowe – Twój strzał w dziesiątkę!

Jesień pyszni się kobiecością! W tym sezonie podkreślamy ją głównie czerwienią, która umościła sobie miejsce na światowych wybiegach oraz paznokciach! Mnogość wykorzystania tej barwy sprawia, że czerwone paznokcie hybrydowe z powodzeniem spełnią oczekiwania każdej Pani, która kocha wytworny manicure!

Nasza propozycja? Czerwone paznokcie w wersji minimal. Nie pozbawiamy jednak tej stylizacji pazura! W celu nadania temu manicure charakteru, czerwony lakier Semilac wzmacniamy matem! Wydawało Ci się, że stylizacja bez zdobienia nie może kusić brakiem oczywistości? No to daj się zaskoczyć i zmaluj czerwone paznokcie hybrydowe razem z Semilac Legendary Red 063 i Semilac Top Mat Total!

Expand
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Attention! Red hybrid nails on the offensive!

Uwaga! Czerwone paznokcie hybrydowe w ofensywie!
Your Rating
required fields
5977 Styl 5953 Kształt paznokci 5952 Długość paznokci 5947 Poziom trudności