UV Hybrid Bases and Tops

11 products

Hybrydowa baza i top to niezbędne produkty w manicure hybrydowym. Wybierz te, które są idealne dla Ciebie i ciesz się stylizacją.

Product Name
Price
 1. #BASE
  Semilac Base 7ml
  €8.75
 2. #BASE
  Semilac Base/Top 2in1 7ml
  €8.75
 3. #BASE
  Semilac Extend Base
  €10.00
 4. #BASE
  Semilac Fiber Base 7ml
  €10.00
 5. #TOP
  Semilac Top 7ml
  €8.75
 6. #TOP
  Semilac Top No Wipe 7ml
  €9.50
 7. #TOP
  Semilac Top No Wipe Real Color 7ml
  €9.50
 8. New
  T17 Semilac Top No Wipe Sparkling Pink 7 ml
  €9.50
 9. New
  T18 Semilac Top No Wipe Sparkling Blue 7ml
  €9.50
 10. #TOP
  UV Hybrid Semilac Top Mat Total 7ml
  €9.50
 11. #TOP
  UV Hybrid Semilac Top Matt Total No Wipe 7ml
  €9.50
Product Name
Price

Baza pod lakier hybrydowy – podstawa dobrego manicure hybrydowego!

Baza pod lakier hybrydowy to jeden z najważniejszych elementów przy tworzeniu manicure hybrydowego. Jeśli zastanawiasz się, czy warto brać ją pod lupę przed zakupem odpowiadamy – warto!

Dlaczego? Baza pod lakier hybrydowy do fundament, który ma odpowiadać nie tylko za trwałość stylizacji, ale także odpowiednio zabezpieczać naturalną płytkę.

Baza do lakierów hybrydowych Semilac ma za zadanie zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego Semilac oraz ochronę paznokcia. To podstawa, bez której nie da się tworzyć poprawnie stylizacji. Najlepsza baza do hybrydy zapewnia trwałość manicure do 21 dni.

Wybierając ją – warto inwestować w produkty najwyższej jakości, które powstały w zgodzie z procedurami oraz posiadają wszelkie certyfikaty i atesty.

Dlaczego? Baza pod lakier hybrydowy jest jedynym produktem, który styka się z naturalną płytką paznokcia. Nie chcesz chyba, by było to coś wątpliwej jakości…?

Zadbaj o paznokcie i wybieraj to, co najlepsze! Baza i top do hybrydy Semilac to gwarancja zadowolenia z użytkowania przy stosowaniu się do zalecanej procedury. Mając na podorędziu tak solidny fundament – o trwałość manicure hybrydowego nie musisz się martwić! Jedyny problem stanowić będzie wybór ulubionego koloru z palety Semilac.

Najlepsza baza i top do hybrydy – dlaczego warto w nie inwestować?

Najlepsza baza i top do hybrydy to priorytety dla wszystkich Pań ceniących trwałą stylizację i dbających o kondycję swoich paznokci. Jeśli mielibyśmy przełożyć to na budowę domu – najlepsza baza i top do hybrydy to solidny fundament i trwały dach – bez nich nie można mówić o porządnej konstrukcji budynku! Baza hybrydowa zapewni trwały manicure hybrydowy i nie pozwoli także negatywnie wpłynąć na stan płytki paznokcia. Portfolio produktów Semilac zawiera trzy bazy pod lakiery hybrydowy Semilac:

Jak poprawnie nakładać bazę do lakierów hybrydowych Semilac? Poniżej instrukcja KROK PO KROKU

Baza do lakierów hybrydowych Semilac – jak nakładać:

 • 1. Przygotowanie płytki

  Na dobry początek przygotuj płytkę. Na tym etapie należy odsunąć lub wyciąć skórki, opiłować paznokcie, wypolerować płytkę bloczkiem polerskim, a później odtłuścić paznokcie Semilac Nail Cleanerem. Ważna jest precyzja – ten krok to podstawa manicure!

 • 2. Aplikowanie

  Na przygotowaną płytkę aplikujemy cienką warstwę bazy, omijając skórki i pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Całość utwardzamy w lampie.

Jeśli najlepsza baza do hybrydy jest już na naszych paznokciach – można malować na niej prawdziwe dzieła sztuki! Żadna to filozofia – prawda? 

Top do lakieru hybrydowego – po co?

Top do lakieru hybrydowego to drugi (tuż po bazie hybrydowej) najważniejszy element przy tworzeniu stylizacji. Wysokiej jakości top do hybrydy zagwarantuje połysk i maksymalną ochronę dla lakieru hybrydowego. Oferta Semilac stale powiększa się o nowe topy do lakierów hybrydowych. Dzięki nim otrzymasz lśniące, matowe, satynowe, a nawet „mokre” wykończenie każdej stylizacji. To nie wszystko! Każdy top hybrydowy gwarantuje zabezpieczenie warstwy kolorystycznej i zapewni intensywność barw nawet do 21 dni! 

Jak aplikować top do lakieru hybrydowego?

Top do lakieru hybrydowego nakładamy po tym, jak na przygotowany paznokieć zaaplikowaliśmy już i utwardziliśmy bazę pod lakier hybrydowy i sam lakier kolorowy.

 • 1. Aplikowanie TOP'u

  Jeśli na utwardzonej warstwie bazy zmalowaliśmy arcydzieła kolorowym lakierem hybrydowym – możemy przejść do kolejnego etapu tworzenia naszej stylizacji. Na kolorowy lakier nakładamy top do lakierów hybrydowych i utwardzamy go pod lampą. 

 • 2. Utwardzanie

  Po utwardzeniu cienkiej warstwy topu całość należy przetrzeć odtłuszczaczem Semilac Nail Cleaner, w celu usunięcia warstwy dyspersyjnej. Jeśli jednak zdecydujemy się na użycie Semilac Top No Wipe, ten krok może zostać przez nas pominięty.

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe nie wymaga dodatkowego przecierania odtłuszczaczem Semilac Nail Cleaner.

W przypadku pozostałych topów do lakierów hybrydowych wymagane jest przetarcie warstwy dyspersyjnej Nail Cleanerem. I gotowe! Możesz cieszyć się kolorowym i trwałym manicure, który będzie towarzyszyć Ci przez długie tygodnie!