Business meeting? Violet asks for attention!

No options of this product are available.

Total €0.00

0 products(s)

Manicure hybrydowy do pracy – dla ceniących czas i profesjonalny look   

Manicure hybrydowy do pracy to sprawdzone rozwiązanie dla kobiet, które swój biznesowy look mają dopracowany do perfekcji. Nasza najnowsza kolekcja Semilac Business Line to kolory idealnie wpisujące się w etykietę biznesu. Beżowy lakier hybrydowy czy różowe paznokcie nie są dla Ciebie? W takim razie postaw na fiolet!

Fioletowy lakier do paznokci Semilac Business Line Lila Grey 204 – kolor sukcesu!

Fioletowy lakier do paznokci z kolekcji Semilac Business Line to oferta dla Pań, które cenią klasykę w bardziej nowoczesnej formie. Bo kto powiedział, że delikatny manicure do pracy musi opierać się na stonowanym beżu i pudrowym różu? No właśnie – my to wiemy! Dlatego kolekcja biznesowa Semilac ujmuje również elegancję fioletu!

W proponowanej stylizacji wykorzystaliśmy lakier hybrydowy Semilac Business Line Lila Grey 204. Ograniczyliśmy się do pozostawienia go w najczystszej formie. Uważamy, że biznesowy look nie lubi nadmiernych zdobień, a siła barwy obroni się sama. Jesteśmy jednak pewni, że ten fioletowy lakier hybrydowy Semilac pięknie będzie prezentować się także z lekkimi, srebrnymi wzorami.

Expand
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Business meeting? Violet asks for attention!

Your Rating
required fields
Styl 5955 Kształt paznokci 5951 Długość paznokci 5947 Poziom trudności