Semilac Foundation Cover 10 SAND BEIGE

Semilac Foundation Cover 10 SAND BEIGE
€11.82
-
+

Creamy covering foundation in a refreshing cool shade. Perfect for very light, porcelain skin. Semilac foundation provides a long-lasting and natural matt effect of a flawless skin. Perfectly covers uneven surface of the skin and minor imperfections just after application.

 The essence of uniqueness:

  • very good coverage and outstanding durability
  • semi-matt effect of a perfect, natural-looking skin with no mask effect
  • doesn’t crease in pores and wrinkles
  • very efficient – just a small amount is enough to apply the product on the whole face
  • elegant, 30 ml glass bottle and a convenient method of application with pump
Expand

Podkład Semilac – Twój wybór idealny!

Podkład Semilac to najwyższa jakość i trwałość, które są tak bardzo pożądane przez kobiety ceniące perfekcyjnie wykonany make up. Do naszej oferty wprowadzamy matujący podkład do twarzy, który dzięki innowacyjnej formule gwarantuje komfortowe noszenie przez cały dzień, bez sztucznego efektu maski oraz niekontrolowanego świecenia się! Podkład Semilac to Twoja druga skóra, która zachwyci Cię wypielęgnowanym wyglądem oraz perfekcyjnym matem. Przez długie godziny!

Podkład kryjący z matowym wykończeniem

Zastanawiasz się, jaki podkład jest najbardziej rozchwytywanym? Odpowiadamy – podkład kryjący, który zapewnia odpowiednie wygładzenie skóry i maskowanie niedoskonałości przy jednocześnie lekkiej konsystencji bez efektu maski. Jeśli Twoja skóra ma tendencję do przetłuszczania się, wybierając podkład do twarzy, warto zdecydować się na ten z matowym wykończeniem.

Podkład dobrze kryjący Semilac dzięki wykorzystaniu innowacyjnych składników reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra nie świeci się, a podkład nie przesuwa się. To Twoja pewność, że idealny make up przeżyje z Tobą nawet trudny dzień!

Podkład do twarzy – jak nakładać?

To, jak nakładasz podkład, ma znaczenie! Podkład pod makijaż nie powinien odcinać się od koloru skóry i wyglądać sztucznie, dlatego jego rozprowadzenie jest bardzo istotne. W tym celu możesz użyć pędzli, gąbeczki lub po prostu palców! Podkład kryjąco-matujący nakładaj ruchem stemplowym, a w przypadku pędzli na koniec delikatnie rozcieraj. Na zakończenie podkład pod makijaż pomożesz oprószyć sypkim pudrem transparentnym (ze szczególnym uwzględnieniem strefy T, o ile dla Ciebie jest ona problematyczna). I gotowe!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Semilac Foundation Cover 10 SAND BEIGE

Semilac Foundation Cover 10 SAND BEIGE
Your Rating
required fields