Semilac Flirty Look Mascara Black

Semilac Flirty Look Mascara 01 Black
€8.50
-
+

Semilac Flirty Look Mascara. Flirt with charming curl, tempt with spectacular length and shine with satin black!

Seducing with a simple glance? With Semilac Flirty Look mascara you will do it in the twinkling of an eye!

Perfect wand with silicone bristles of different length works as eyelash curler and comb in one!

Long silicone bristles guarantee a perfect lash separation and spectacular extension. Smaller ones allow to cover even short lashes with deep black and special rounded tip adjusted to the eye shape facilitates precise application also in the corners of eyes.

Carefully elaborated formula makes Semilac mascara suitable also for sensitive eyes and contact lenses.

Capacity: 12 ml

Expand

Tusz do rzęs Semilac Filrty Look nada Twojemu spojrzeniu spektakularnego wyrazu!

Mascara Semilac daje idealnie pogrubione i wydłużone rzęsy, to świetne dopełnienie makijażu oka. Dobry tusz do rzęs to dopracowana formuła i świetnie zaprojektowana szczoteczka. Nasz tusz do rzęs posiada silikonową szczoteczkę z wypustkami różnej długości, które działają niczym grzebyk. Rzęsy są idealnie rozczesane i równomiernie pokryte lśniącą czernią tuszu do rzęs Semilac Filty Look. Co ważne szczoteczka jest zaokrąglona, co ułatwia makijaż nawet w kącikach oka. Wypustki różnej długości pozwalają pomalować nawet najkrótsze rzęsy i dodać im objętości.

Dlaczego tusz do rzęs to taki ważny element makijażu?

Wiele kobiet bardzo długo poszukuje dobrego tuszu do rzęs, dlatego postanowiliśmy wprowadzić mascarę Semilac Flirty Look. To co daje nasz tusz do rzęs, to maksymalne podkręcenie, naturalne wydłużenie i lekkość spojrzenia. Rzęsy nie są oblepione i nieestetycznie posklejane, a pięknie rozdzielone, wydłużone i pogrubione.

Tusz do rzęs Semilac to wielogodzinna trwałość i odporność na wilgoć! Możesz zapomnieć o nieestetycznym odbiciu na powiekach, czy o efekcie pandy po kilku godzinach noszenia makijażu.

Tusz do rzęs Semilac Flirty Look będzie świetnym wyborem dla osoby, które ma długie, jednak rzadkie rzęsy, wtedy zostaną one pogrubione i podkręcone. Osoby, które mają gęste rzęsy otrzymają doskonałe ich rozczesanie oraz podkręcenie.

Tusz do rzęs Semilac Flirty to produkt multizadaniowy - pogrubia rzęsy, przyciemnia je, świetnie wydłuża i podkręca. Mascara trzyma się przez wiele godzin - bez rozmazywania i bez efektu sklejonych rzęs. Makijaż mamy pod kontrolą - zostaje na rzęsach tak długo, jak sobie tego życzymy, a demakijaż jest łatwy - standardowym płynem do demakijażu.

Polyurethane-35, CI 77499, Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Stearic Acid, Glycerin, Glyceryl Stearate, Arginine, Synthetic Beeswax, Copernicia Cerifera Cera, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Palmitic/Stearic Triglyceride, Tropolone
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Semilac Flirty Look Mascara Black

Semilac Flirty Look Mascara 01 Black
Your Rating
required fields