Semilac Disinfection Liquid 1000 ml

Semilac Disinfection Liquid 1000 ml
€9.75
-
+
Currently, we do not offer the possibility of shipping this product outside of the EU.

Disinfection Liquid – profesjonalny preparat do dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, prątkobójczym i wirusobójczym. Przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni roboczych, zabiegowych czy wszelkich akcesoriów z obszarów medycyny kosmetycznej oraz estetycznej (np. biurka kosmetyczne, fotele, drzwi, stoliki, urządzenia kosmetyczne i medyczne). Jest skuteczny już w 1 minutę!

Dezynfekcja stanowi obowiązkowy, pierwszy etap wykonania np. stylizacji hybrydowej czy żelowej. Tym samym Semilac Disinfection Liquid to preparat niezbędny w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Expand
Usage

Semilac Disinfection Liquid stosujemy bezpośrednio na dezynfekowane i dekontaminowane (poddane usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwych) powierzchnie.

W celu prawidłowego zdezynfekowania, powierzchnie należy równomiernie spryskać preparatem. W razie potrzeby można również przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię. Następnie pozostawić do wyschnięcia w celu zapewnienia optymalnego efektu bójczego. Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze uzyskamy w czasie minuty od aplikacji, a działanie prątkobójcze i wirusobójcze w ciągu 5 minut.

Preparatem Semilac Disinfection Liquid nie należy bezpośrednio spryskiwać urządzeń elektrycznych. Te należy uprzednio odłączyć od źródeł zasilania

Expand
  • 20% propan-2-ol
  • 10% etanol
  • 0,25% propionian N
  • N-didecylo-N-metylo-poli (oksyetyleno)amoniowy
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Semilac Disinfection Liquid 1000 ml

Semilac Disinfection Liquid 1000 ml
required fields