Pink nails – a new version

Pink nails – a new version

Total €25.25

4 products

#201

Różowe paznokcie – 2017 rok należy do nich!

Kobiety kochają różowe paznokcie! 2017 rok należy też do tej barwy. W sezonie letnim wybieramy bardziej jaskrawe i wyraźne odcienie różu na paznokcie. Odważne Panie stawiają nawet na neonowe różowe paznokcie. 2017 propozycji wykorzystania tego koloru to mało – przy jego pomocy stworzycie miliony ciekawych stylizacji. My tym razem postawiliśmy na zdobienie godne prawdziwej podróżniczki!

Różowe paznokcie Semilac – najmodniejsze w tym sezonie!

Różowe paznokcie Semilac, które tu prezentujemy, stworzone zostały na bazie najnowszego koloru z kolekcji Margaret! Lakier hybrydowy Semilac 517 to neonowy odcień naszej firmowej Magenty. Barwa z palety SemiBeats zdecydowanie nie będzie tłem w stylizacji – ten kolor gra pierwsze skrzypce! Jeśli jeszcze doprawimy go podróżniczym zdobieniem z pazurem – efekt WOW gwarantowany. W sam raz na letnie wojaże!

Expand

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Pink nails – a new version

Pink nails – a new version
required fields