Protective Hand Cream Semilac Canola Defense 250 ml

Protective Hand Cream Semilac Canola Defense 250 ml
€9.98
-
+
Currently, we do not offer the possibility of shipping this product outside of the EU.
#250 ml

Protective hand cream providing a long lasting moisture and support against the harmful effects of external factors. Efficient and light formula (containing, among others, urea) moisturizes the skin dressing it in a satin effect, without the feeling of stickiness. Specially developed formula leaves on the skin a protective barier with a captivating aroma of lily, jasmine, apple, peach, freesia, violet and sandalwood.

Capacity: 250 ml

Expand

Krem ochronny do rąk – niewidzialna rękawiczka i satynowa moc pielęgnacji

Przesuszone, spękane dłonie, ich swędzenie i nieestetyczny wygląd – często zmagamy się z tymi problemami jesienią i zimą, gdy wiatr i niska temperatura nie szczędzą delikatnej skóry. Wtedy do akcji musi wejść krem ochronny do rąk. Niektórzy zaobserwują jednak przesuszenia również wiosną i latem, gdy dłonie wystawione są na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Czy jest sprawdzony sposób na odpowiednią pielęgnację przez cały rok? Dobry krem ochronny do rąk! Szczęśliwie mamy go w swojej ofercie.

Krem do rąk Semilac – intensywne działanie, natychmiastowa ulga

Krem do rąk Semilac przepełniony jest składnikami, które głęboko i długotrwale nawilżają skórę. Lekka formuła sprawia, że krem do rąk szybko się wchłania, pozostawia na powierzchni satynową rękawiczkę, która stanowi warstwę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.

Tuż po aplikacji krem do rąk Semilac da Ci poczucie komfortu oraz przyjemność płynącą ze zniewalającego zapachu. Poczujesz moc sprawczą w swoich rękach! Stosuj codziennie, bez ograniczeń i ciesz się ich wypielęgnowanych wyglądem.

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Protective Hand Cream Semilac Canola Defense 250 ml

Protective Hand Cream Semilac Canola Defense 250 ml
Your Rating
required fields