Orange hybrid nails in glitter

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe w brokacie

Total €24.75

Total €22.25

3 products

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe – dopraw je brokatem!

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe to odważna propozycja dla Pań lubiących żyć z kolorem i mocno akcentować swoją obecność! Jeśli chcesz być widoczna, wyróżniać się z tłumu i podkreślać swoją żywiołowość – postaw właśnie na nie! Pomarańczowe paznokcie hybrydowe uwielbiają wyrafinowane towarzystwo mocnych barw. Jakie kolory lakierów hybrydowych Semilac pasują do nich najlepiej? My postawiliśmy na głęboki granat oraz mocną zieleń z brokatem. Efekt finalny? Nasze pomarańczowe paznokcie wręcz błyszczą wspaniałością!

Pomarańczowe paznokcie – wzorki dobieraj z rozmachem

Pomarańczowe paznokcie wzorki lubią mocno widoczne i z charakterem. Jeśli już wybierasz intensywną pomarańcz w swojej stylizacji – możesz iść na całość z wzorkami! Dodatkowym plusem jest wspaniałe łączenie koloru pomarańczowego z czarnym lakierem hybrydowym. Możesz zmalować naprawdę coś wyjątkowego! W tym wypadku polecamy jednak stonowane wzorki. Pomarańczowe paznokcie są już wystarczająco wyraziste – nie róbmy im konkurencji. Wzory na pomarańczowe paznokcie mogą być wykonywane także przy użyciu wszelkich brokatów i głębokich odcieni z oferty Semilac. Jak widać w przypadku przedstawianej stylizacji – pomarańcz lubi błyszczące towarzystwo!

Expand

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Orange hybrid nails in glitter

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe w brokacie
Your Rating
required fields