Loading...

Dots on nails – a neon ManiDot!

Paznokcie w kropki – neonowe ManiDot na okrągło!

Total €42.55

Total €42.55

5 products(s)

Paznokcie w kropki – prostota i piękno w jednym!

Paznokcie w kropki wracają w wielkim stylu. Ten sezon należy do nich – paznokcie w kropki dopełniają wysmakowane stylizacje oparte na tym prostym motywie. Jest go pełno – na światowych wybiegach, sklepowych witrynach, a nawet w wystroju klimatycznych wnętrz. Paznokcie w kropki to również hit – i kropka!

Expand

Paznokcie w kropki – jak zrobić?

Chcesz mieć paznokcie w kropki? Jak zrobić z nich prawdziwe arcydzieło? Najlepiej w prosty sposób, gwarantujący wyszukany efekt końcowy! My mamy na to radę! Sprawdź paznokcie w kropki – krok po kroku powiemy Ci, jak je zmalować. To będzie proste! Wystarczą tylko produkty marki Semilac, trochę talentu – i mamy to!

Te paznokcie w kropki stworzyliśmy na bazie wyrafinowanej głębi czerni lakieru hybrydowego Semilac Black Diamond 031 oraz nieśmiertelnej pozycji –fioletowego lakieru hybrydowego Semilac Mardi Gras 034. Wszystko wzbogaciliśmy odpowiednim zdobieniem, w zaskakującym lśnieniu – paznokcie w kropki stworzyliśmy przy użyciu pyłków do paznokci hybrydowych Semilac Flash Neon. Jeśli zdecydujesz się stworzyć paznokcie w kropki na bazie lakierów hybrydowych Semliac, przyda się Semilac Dotting Tool!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Dots on nails – a neon ManiDot!

Paznokcie w kropki – neonowe ManiDot na okrągło!
Your Rating
required fields
Styl 5953 Kształt paznokci 5952 Długość paznokci 5947 Poziom trudności