Loading...

French manicure – become a queen of elegance

Paznokcie french – bądź Królową elegancji

Total €18.40

Total €18.40

2 products

Paznokcie french – wzory podkreślają elegancję!

Paznokcie french wzory zazwyczaj omijają szerokim łukiem. Błąd! Ta elegancka i bardzo delikatna stylizacja może być dodatkowo wzbogacona o bardziej wyraziste elementy. Nasze paznokcie french wzorki mają bardzo klasyczne i nie rzucające się w oczy. Ich zastosowanie jedynie na palcach serdecznych gwarantuje brak przesytu w manicure.

Paznokcie french – wzorki, które sprawdzą się w dniu ślubu

Paznokcie french wzorki muszą być idealnie dopasowane do okazji. W związku z tym, że delikatny manicure jest bardzo często wybierany przez przyszłe Panny Młode, należy dołożyć wszelkich starań, by wzory na paznokciach nie były przesadnie bogate. My postawiliśmy na subtelne wzmocnienie stylizacji french o srebrne zdobienia, z delikatną nutą czerni w tle. Uzyskaliśmy klasyczny manicure w nowoczesnym wydaniu.  

Expand

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

French manicure – become a queen of elegance

Paznokcie french – bądź Królową elegancji
Your Rating
required fields
5971,5972 Styl 5953 Kształt paznokci 5952 Długość paznokci 5948 Poziom trudności