Loading...

Dot hybrid manicure. Just perfect.

Manicure hybrydowy w kropki. Idealny. I kropka!

Total €32.70

Total €32.70

3 products

Manicure hybrydowy w kropki to świetny sposób na modny manicure, który wykonuje się lekką ręką! Siła tego zdobienia wynika ze względnie prostego wykonania oraz spektakularnego efektu. My manicure hybrydowy w kropki postanowiliśmy wykonać delikatnym kolorem bazowym z kolekcji Semilac Business Line oraz niekwestionowanymi kolorystycznymi hitami sezonu – czerwienią i granatem!

Expand

Manicure w kropki – jak zrobić?

Manicure w kropki – jak zrobić? Najlepiej z nami! Jeśli macie ochotę przenieść prezentowane tu zdobienie na swoje paznokcie, wystarczą produkty najwyższej jakości Semilac, odrobina czasu i precyzji! To jak – ruszamy!? W takim razie do dzieła! Przygotujcie niezbędny sprzęt, dobre nastawienie i działamy!

Na przygotowane wcześniej paznokcie nakładamy bazę. Po jej utwardzeniu aplikujemy różowy lakier hybrydowy Semilac Business Line Lila Rose 192. Jego utwardzoną powierzchnię wystarczy ozdobić urokliwymi kropkami. W tym celu przyda się nasza sonda Semilac Dotting Tool! I czerwony lakier hybrydowy Semilac Legendary Red 063 oraz atramentowy Semilac Blue Ink 088! Mamy to!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Dot hybrid manicure. Just perfect.

Manicure hybrydowy w kropki. Idealny. I kropka!
Your Rating
required fields
5991,5971 Styl 5954 Kształt paznokci 5950 Długość paznokci 5947 Poziom trudności