Create your Christmas manicure with Semilac!

Manicure hybrydowy na święta stworzysz z Semilac!

Total €24.75

+
-
€4.25 €7.25

Total €21.75

3 products

Najmodniejszy manicure na święta? Oczywiście z granatem!

Najmodniejszy manicure na święta wcale nie musi być utrzymany w kolorze czerwieni! W tym roku najmodniejszą barwą zimy jest granat. Z tej przyczyny nie mogło go zabraknąć w naszej propozycji na manicure hybrydowy na święta! Postanowiliśmy jednak połączyć go z jaśniejszym niebieskim lakierem hybrydowym, który dodał całej stylizacji lekkości i dziewczęcego uroku.

Expand

Manicure na święta – wzorki sprawią, że będzie bardziej spektakularny!

Manicure na święta? Wzorki to jeden ze sposobów, by uczynić go bardziej bogatym, niespodziewanym i wyszukanym! W proponowanej stylizacji zdecydowaliśmy się na delikatne wzory. Manicure na święta nie powinien być w końcu przemalowany – filigranowość zdobień jest w cenie! I nigdy nie wychodzi z mody.

Najmodniejszy manicure na święta 2017 nie obędzie się bez granatu! Tak drogie Panie! W tym roku możecie zastąpić ponadczasową czerwień i wykorzystać do ozdobienia swoich paznokci elegancki kolor atramentowy. Jeśli nie przepadacie za ciemnym manicure – granat rozjaśni towarzystwo lekkiego niebieskiego. Stworzony na ich bazie multichrom pięknie dopełni stylizacje na święta – nie tylko te na paznokciach!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Create your Christmas manicure with Semilac!

Manicure hybrydowy na święta stworzysz z Semilac!
Your Rating
required fields