Flower patterns on violet nails

Kwiatowe wzory na fioletowych paznokciach

Total €20.75

Total €20.75

3 products

Fioletowe paznokcie hybrydowe – zawsze na czasie

Fioletowe paznokcie hybrydowe to sprawdzona opcja, która nigdy nie wychodzi z mody! Fioletowe lakiery są zawsze stosowne – świetnie nadają się dla podkreślenia codziennej stylizacji, w zbogacone przez kwiatowe wzory na paznokciach stają się idealnym elementem odświętnego looku. Możesz je nosić zawsze i wszędzie. Efekt WOW gwarantowany!

Kwiatowe wzory na paznokcie – stwórz z nami modne zdobienie!

Kwiatowe wzory na paznokciach to idealna opcja na wiosnę i lato. Są barwne, żywe i mają w sobie dziewczęcy urok. Jeśli zastanawiacie się, jak zrobić kwiatowe wzory na paznokciach – warto skorzystać z porad instruktorek z Akademii Semilac. To właśnie one stworzyły kwiatowe wzory na prezentowanych fioletowych paznokciach. Przyznacie, że wyglądają bardzo naturalnie?  

Expand

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Flower patterns on violet nails

Kwiatowe wzory na fioletowych paznokciach
Your Rating
required fields