Contrasting ombre on your nails

Kontrastowe Ombre na paznokciach

Total €8.75

Total €8.75

1 Products

Ombre na paznokciach w nowej odsłonie!

Ombre na paznokciach to jedna z najmodniejszych propozycji w manicure! Wcześniej najczęściej stosowane było wykorzystywanie w tym trendzie kolorów bardziej stonowanych i delikatnych. Obecnie do stworzenia ombre na paznokciach wybieramy kolory żywe, kontrastowe i bardzo wyraźne. W tej propozycji wybraliśmy lakiery hybrydowe, które wspaniale wpisują się w sezon letni! Soczysta limonka i przydymiony szary – czego tu nie lubić?! Ten zestaw idealnie nadaje się na świeże ombre! Na paznokciach prezentuje się naprawdę smakowicie!

Ombre hybryda – by dłużej cieszyć się stylizacją!

Ombre hybrydowe to wygoda i modna stylizacja na dłużej! Lakiery hybrydowe Semilac gwarantują połysk i głębię koloru nawet do 21 dni! Jeśli zdecydujesz się na ombre - hybryda Semilac spełni Twoje oczekiwania i dotrzyma Ci kroku! Nadaj swojemu życiu blask i wyraź siebie naszymi kolorami!

Expand

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Contrasting ombre on your nails

Kontrastowe Ombre na paznokciach
Your Rating
required fields