Loading...

French – hybrid nails with a colorful edge!

French - paznokcie hybrydowe z kolorową końcówką!

Total €21.80

Total €21.80

2 products

Manicure french? Paznokcie hybrydowe pozwalają powrócić tej stylizacji w wielkim stylu. Ten rok to paznokcie french w stonowanych i delikatnych barwach, jak również bardziej szalone i widoczne propozycje! Jesienią manicure french możesz ubrać w czerwoną lub złotą końcówkę. Zwłaszcza, że święta i okres karnawału sprzyja lśnieniu!

Expand

French – paznokcie migdałki i kwadratowe lubią to!

Podoba Ci się french? Paznokcie migdałki też mają do niego słabość! Kiedyś french zdobił paznokcie kwadratowe – teraz może pojawiać się praktycznie na każdym kształcie. Zawsze wygląda ciekawie – niezależnie, czy zdecydujesz się na lakiery hybrydowe Semilac w delikatnych, biznesowych odcieniach czy zaszalejesz z mocniejszą barwą.

Paznokcie hybrydowe french zdecydowaliśmy się zaserwować w bardzo klasycznej odsłonie. W celu otrzymania skromnej, ale i eleganckiej stylizacji skorzystaliśmy z mocy delikatnej barwy lakieru hybrydowego Semilac z kolekcji Business Line – 219 Pink Ivory. Do stworzenia charakterystycznej dla french manicure końcówki wykorzystaliśmy śnieżną biel lakieru hybrydowego Semilac 001 Strong White! Efekt? Stylizacja mistrz – klasa sama w sobie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

French – hybrid nails with a colorful edge!

French - paznokcie hybrydowe z kolorową końcówką!
Your Rating
required fields
5972,5971 Styl 5955 Kształt paznokci 5951 Długość paznokci 5948 Poziom trudności