Violet nails in Color Blocking pattern

Total €54.50

Total €54.50

5 products(s)

Fioletowe paznokcie hybrydowe uwielbiają Color Blocking

Fioletowe paznokcie hybrydowe to ponadczasowa propozycja, którą można dowolnie odświeżać i ubierać w nowe trendy. Jest idealna przy modnym w tym roku Color Blockingu. Fioletowe paznokcie łącz z innymi wyraźnymi i żywymi barwami – my postawiliśmy na mocny oranż i kolor żółty. Wszystko doprawiliśmy szczyptą stonowanego różu. Efekt? Bardzo na czasie!

Fioletowe paznokcie – wzory, które do nich pasują

Fioletowe paznokcie wzory lubią liczne i utrzymane w różnym stylu. Wspaniale odnajdą się w zdobieniach na bazie pasków (trend Holiday Rivera) lub równie modnych w tym sezonie wzorów kwiatowych na paznokciach. Fioletowe paznokcie hybrydowe mają również słabość do srebrnych drobin – warto o tym pamiętać, gdy będziecie szykować paznokcie na wielkie wyjście!

Expand

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Violet nails in Color Blocking pattern

Your Rating
required fields