Shiny red nails spiced up with charming Harlequin

Czerwone paznokcie z brokatem doprawiamy uroczym Harlequinem

Total €35.00

Total €35.00

4 products

Paznokcie jesień 2017 – Semilac stawia na czerwień i wyraźne zdobienia!

Uwielbiasz modne paznokcie? Jesień 2017 pozwoli Ci ubrać je w bardzo kobiece barwy i doprawić odpowiednim, dość widocznym zdobieniem. Co jest najważniejsze? Jesień 2017 paznokcie maluje przede wszystkim czerwienią! Ta bardzo żywa, dostojna i iście kobieca barwa kocha błyszczeć w minimalistycznych stylizacjach. Chętnie jednak wda się w mniej lub bardziej zobowiązujący flirt z bogactwem drobin!

Jesienne paznokcie – wzory kraty są na topie!

Najwyższa pora poznać bliżej temat „jesienne paznokcie”. Wzory, które królują w tym sezonie są odważne. Dedykujemy je fankom łączeń wyszukanych kolorów i zdobień. W opisywanej tu stylizacji mamy parę gwiazd. Przede wszystkim czerwień, która jest numerem 1 sezonu! Jej połączenie ze złotym blaskiem zawsze się sprawdza! Jeśli jednak przeniesienie stylizacji do wyjątkowo odświętnego wymiaru jest dla Ciebie nadal zbyt skromne – mamy na to sposób!

Jesienne paznokcie wzory wybierają różne – najczęściej jednak wracamy do nieśmiertelnej kratki. W najbliższych miesiącach zobaczymy ją nie tylko na modnych płaszczach czy w formie eleganckich dodatków. Kratka dzięki Semilac przenosi się do świata Nail Artu! Tu proponujemy trend Harlequin na paznokciach w bardzo delikatnym wydaniu.

Expand
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Shiny red nails spiced up with charming Harlequin

Czerwone paznokcie z brokatem doprawiamy uroczym Harlequinem
Your Rating
required fields