Baroque ornament on red hybrid nails

Barok ozdobi lśnieniem Twoje czerwone paznokcie!

Total €9.50

Total €9.50

1 Products

Czerwone paznokcie? Z brokatem jest im do twarzy!

Czerwone paznokcie z brokatem to jedna z kultowych propozycji, która sprawdzi się w każdym sezonie! Skąd płynie jej siła? Przede wszystkim z elegancji barwy, która jest zawsze właściwa. Warto ją wykorzystać w sezonie jesiennym – to absolutny hit! Czerwone paznokcie noś bez zdobienia lub – przeciwnie – mocno podkreślaj ich urok lśniącym brokatem. Najlepiej w kolorze złota!

Paznokcie na jesień 2017? Brudna czerwień wzmocniona bogactwem złotych drobin!

Lato powoli odchodzi w zapomnienie. Nic dziwnego, że na pierwszym planie pojawia się temat paznokcie na jesień! 2017 rok ubiera je w czerwień. To świetna informacja dla fanek klasyki, które lubią sprawdzone i bardzo kobiece rozwiązania. W swojej bogatej palecie Semilac ma sporo czerwonych lakierów hybrydowych – na pewno znajdziesz swój ulubiony!

W prezentowanej stylizacji pierwsze skrzypce gra przybrudzona czerwień lakieru Semilac Dirty Red 069. To stonowana dostojność skutecznie przyciąga spojrzenia, które kusi dojrzałą barwą i umiejętnością idealnego dopasowania się do okazji. By dodać jej szykowności, sięgamy po bogactwo lśnienia zatopione w złotej drobinie, wykorzystując trend Baroque!

Expand
Your reviews

We are looking for reviews for this product...

No one has reviewed this product yet

Add your own review
Add your own review

Write a review

Baroque ornament on red hybrid nails

Barok ozdobi lśnieniem Twoje czerwone paznokcie!
Your Rating
required fields