Accessories

Produkty do stylizacji i materiały sygnowane logo Semilac

Semilac to nie tylko lakiery czy pędzle. To również mnóstwo przydatnych akcesoriów, które pomogą Ci w wykonaniu perfekcyjnego manicure. Każdy z dostępnych tu artykułów jest sygnowany eleganckim logo Semilac. A zatem sięgnij po komponenty nieodzowne w pracy każdej profesjonalistki i entuzjastki manicure klasycznego, hybrydowego i żelowego. Co dla Ciebie mamy? Sprawdź:

Forma do przedłużania paznokci

Szablony do przedłużania paznokci przy pomocy budującego lakieru hybrydowego. Posiadają wyjątkowo mocny klej oraz kształty idealnie dostosowujące się do typu płytki. Oferujemy szablony w dwóch typach. Slim to wyjątkowy sposób na to by pięknie wysmuklić kształt przedłużanego paznokcia. Natomiast dzięki wersji Wide, poprowadzisz końcówkę paznokcia po łagodnej i harmonijnej linii szerokiego okręgu.
Przedłużanie paznokci krok po kroku
1. Matujemy powierzchnię płytki paznokcia i odtłuszczamy za pomocą Nail Cleanera.
2. Umieszczamy wybrany Semi Hardi Shaper pod paznokciem.
3. Nakładamy cienką warstwę wybranej bazy i utwardzamy pod lampą UV lub UV LED.
4. Nakładamy warstwę wybranego lakieru Semi Hardi i przedłużamy płytkę nawet o 5mm. Następnie utwardzamy w lampie.
5. Opiłowujemy lakier do momentu uzyskania pożądanego kształtu. Aby nadać paznokciom piękny połysk, nakładamy cienką warstwę wybranego topu i utwardzamy w lampie.
6. Usuwamy warstwę dyspersyjną za pomocą Nail Cleanera.
Pozostałe akcesoria do stylizacji
1. Dozownik z pompą przystosowany do przechowywania płynu Semilac Nail Cleaner. Pozwoli Ci w łatwy i przyjemny sposób nasączać waciki.
2. Fartuszki niezbędne w pracy każdej profesjonalnej stylistki.
3. Miseczka do manicure. Dzięki niej w łatwy i estetyczny sposób wypielęgnujesz i przygotujesz paznokcie do manicure. Ergonomiczny kształt zapewni komfort w trakcie wykonywania dowolnego zabiegu.
4. Drewniane patyczki Semilac. Higieniczne rozwiązanie do odsuwania skórek.
5. Delikatne i miękkie podłokietniki i ręczniczki pod dłonie.
6. Pędzle wykonane z silikonu – rewolucyjne narzędzie do wykonywania zdobień.
7. Inne akcesoria przydatne przy manicure oraz…
8. Semilac Art. Holder – estetyczną i solidnie wykonaną taflę szkła dla mieszania kolorów i produktów. Must Have każdej stylistki z pasją do eksperymentowania przy zdobieniach.

Produkty do stylizacji i materiały sygnowane logo Semilac

Semilac to nie tylko lakiery czy pędzle. To również mnóstwo przydatnych akcesoriów, które pomogą Ci w wykonaniu perfekcyjnego manicure. Każdy z dostępnych tu artykułów jest sygnowany eleganckim logo Semilac. A zatem sięgnij po komponenty...

Expand
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.